Strom Ružomberok 2019

Malý výlet na výstavu fotografií Strom Ružomberok 2019.

Radim Ziman ocenený

Cez víkend sme si urobili výlet do českej dedinky Mokré neďaleko Hradca Králové, kde sa uskutočnilo vyhodnotenie  fotografickej súťaže „Pohlednice z mého vesmíru“. Nosnou témou súťaže bola astrofotografia. V konkurencii českých a slovenských fotografov veľmi dobre obstál náš člen Radim Ziman, ktorý získal čestné uznanie … Pokračovať v čítaníRadim Ziman ocenený

Jarný podvečerný fotovýlet

Spoločné fotenie prebúdzajúcej sa turčianskej krajiny počas jedného marcového slnečného podvečera.

Vernisáž výstavy Fotografia 2018

V slávnostnej atmosfére sa nieslo otvorenie výstavy fotografií členov nášho fotoklubu v Turčianskej galérii v Martine. Vernisáž sa konala 16. januára 2019. Ďakujeme všetkým zúčastneným hosťom a priateľom fotografie. Expozíciu výstavy je možné vidieť v Turčianskej galérii do 31. marca 2019.